t="utf ice-wi
meta c ="widt
 
   

 
Ana Sayfa
  >  HAVALANDIRMA SİST.-ASP. >     >  Hücreli Aspiratörler
 
 
 

DKS-Seyrek Kanatlı Hücreli Aspiratör
 
 
 
Bu Kategorideki Diğer Ürünler
Aksiyel Kapaklı Aspiratörler
Aksiyel Duvar Aspiratörleri
Aksiyel Duvar ve Pencere Aspiratörleri
Aksiyel Sanayi Aspiratörleri
Ürün Özellikleri
     
 

GENEL ÖZELLiKLER

KARKAS

Özel alüminyum profil ve alüminyum enjeksiyon köşe birleşimlerinden oluşur. Profil kalınlıkları 2cm 2.5 cm ve 3.5 cm olarak değişir.

PANELLER

Panel kalınlıkları 2 cm 2.5 cm ve 3.5 cmolarak değişik şekillerde yapılabilir. Panel dış yüzeyi özel film kaplı boyalı saç iç yüzeyi ise galvaniz saçtır. İç ve dış yüzey arasına taş yünü, camyünü veya poliüretan köpük uygulanabilir.

FAN VE ELEKTRİK MOTORLARI

Kullanılan fanlar geriye eğik seyrek kanatlı ve ileriye eğik sık kanatlı nicotra marka ithal fanlardır. Fan seçimleri özel seçim programları sayesinde bilgisayar ortamında yapılır. Kullanılan elektrik motorları standart imalatlarda trifaze 1400d/dak elektrik motorlarıdır. Özel imalatlarda monofaze motor exproof motor veya çift devirli motor uygulamalarıda mevcuttur.

HÜCRE İÇ YAPISI

Hücre içyapısı fan hücresi ile elektrik motorunun kayış kasnak tertibatı ile birbirine bağlanmasından meydana gelir. Fan ünitesi ve elektrik motoru özel c profiller üzerine oturtularak montaj edilir. Fan hücresinin titreşimini önlemek için özel titreşim önleyici takozlar ve esnek bağlantı sistemleri kullanılır.

SIK KANATLI HÜCRELİ ASPİRATÖR SEÇİM TABLOSUSEYREK
KANATLI HÜCRELİ ASPİRATÖR SEÇİM TABLOSUAdres :
Orta Mah. Yanyol No:2/20 81150 Pendik/İSTANBUL Tel : (0216) 379 33 41-42 379 98 48-49 Fax : (0216) 379 01 66 e-mail : info@salterltd.com.tr