et="ut vice-w
t="wid
 
   

 
Ana Sayfa
  >  DİĞER MALZEMELER >     >  Basınç Şalteri - Manometre -5 Yollu T
 
 
 

Basınç Şalteri-Manometre-5 yollu T
 
 
 
Bu Kategorideki Diğer Ürünler
Basınç Şalteri-Manometre-5 yollu T
Basınç TAnkları ve Membranlar
Elektrik Motorları Parçaları
Hortum ve Bağlantı Elemanları
Kremiyer Ray ve Dişli Çeşitleri
Ürün Özellikleri
     
 
 Basınç Şalterleri
 Genel Özellikleri
  • PA tipi basınç şalterleri hidrofor ve su pompalarının otomatik olarak çalışıp durmalarını sağlamak üzere tasarlanmıştır. PA-V tipi şalterler ise, hava kompresörlerinin basınç altında ilk harakete kalkışını kolaylaştırmak için, kompresör durduğunda basınç borusu içindeki havanın tahliyesini sağlayacak şekilde imal edilmektedir.
  • PA-V tipi ETNA basınç şalterleri ise hava kompressörlerinin basınc altında ilk harakete kalkışını kolaylaştırmak için, kompressör durduğunda basınç borusu içindeki havanın tahliyesini temin edecek şekilde imal edilmiştir.
  • Hava kompresörlerinde tqhliyeli basınç şalterleri, hidroforda tahliyesiz basınç şalterleri kullanılar.
  • Üç yollu emniyet adaptörü , manometre ve emniyet ventilini başka bir ekipmana gerek kalmadan şaler üzerine direk monte edilmesine olanak sağlar.
  • PA-1 tipi basınç şalterlerinin durdurma basıncı 25 Atü ila 5 Atü, çalıştırma basıncı ise durdurma basıncına bağlı olarak 0,5 ila 3,9 Atü arasında ayarlanabilinir.
  • PA-2 tipi basınc şalterlerinin durdurma basıncı 7 Atü ila 11 Atü arasında, çalıştırma basıncı ise durdurma basıncına bağlı olarak 3 ila 9 Atü arasında ayarlanabilinir.
  • PA-3 tipi basınç şalterlerinin durdurma basıncı 11 Atü ila 16 Atü arasında, çalıştırma basıncı ise durdurma basıncına bağlı olarak 4 ila 13 Atü arasında ayarlanabilinir.
  • PA-4 tipi basınç şalterinin durdurma basıncı 4 Atü ila 8 Atü arasında, çalıştırma basıncı ise durdurma basıncına göre 1 ila 7 Atü arasında ayarlanabilinir.
 


Adres :
Orta Mah. Yanyol No:2/20 81150 Pendik/İSTANBUL Tel : (0216) 379 33 41-42 379 98 48-49 Fax : (0216) 379 01 66 e-mail : info@salterltd.com.tr